שאלות נפוצות

תזונה טבעית לכלבים וחתולים היא תזונה המורכבת מבשר טרי וירקות. הבשר צריך לכלול את כל חלקי החיה וובהם גם גם איברים פנימיים ועצמות.

 

מהי תזונה טבעית ולמה היא כל כך חשובה? 

הייתרונות בתזונה זו גדולים ומשמעותיים מכדי למנות את כולם אבל על קצה הקערה - תזונה טבעית תורמת לגוף להיות פשוט טוב יותר! הייתרונות יבואו לידיי ביטוי בעור בריא, פרווה רכה מבריקה ונעימה, נשירה מופחתת , פחות הצטברות של אבן השן, ריח גוף מופחת, צואה מוצקה כמעט ללא ריח ומועטה בצורה משמעותית.

 כלב מעל גיל שנה צריך לאכול 2-3% ממשקל גופו, כלב מתחת לגיל שנה נחשב כל חודש מחדש בהתאם לגיל והמשקל העדכניים.
לא בטוחים כמה אוכל לתת לכלב שלכם?
 תוכלו לבדוק במחשבון

כמות האוכל שחיית המחמד שלך צורכת לחודש משתנה בהתאם לכמויות האכלה, לכן לכל בעל חיים ארגז יספיק לתקופת זמן אחרת. תוכלו להתייעץ איתנו בכל אחת מדרכי יצירת הקשר על מנת שנוכל לעזור לכם לחשב..

תוכל/י לבדוק במחשבון שלנו את כמויות האכלה ואיזה אוכל הכי יתאים לנתונים שהזנת. להתייעצות נוספת והתאמה אישית - צרו איתנו קשר 

 הערכים התזונתיים מציגים את הערכים ל100 גרם אוכל טבעי. על מנת להתאים את הערכים התזונתיים כפי שהם מוכרים ע"י התקן האירופאי למזון נרשמו גם הערכים התזונתיים כמו שהיו אם המזון היה מיובש וללא נוזלים.

 אנחנו משתמשים בבשר אמיתי ממשווקים העומדים בכל התנאים של משרד החקלאות וברמה הראויה למאכל אדם, בכל מתכון יש למעלה מ70% בשר. אנחנו לא משתמשים בשאריות או תוצרי לוואי של תעשיית הבשר ולכן העלויות הן בהתאם.

לא. המזון עובר פיסטור ובישול בטמפ' נמוכה כך שנמנעת סכנה מחיידקים לא רצויים, עם זאת עדיין נשמרים הערכים הטבעיים של הבשר והירקות.

 אנו בנטורל פט נוטרישן פיתחנו שיטה ייחודית המשמרת את המזון בטמפרטורת החדר ללא צורך בקירור. המזון נארז באריזות יחודיות שפיתחנו וועובר פיסטור בטמפרטורה נמוכה, כך שהחיידקים מושמדים אך נשמרים הערכים התזונתיים באוכל. באמצעות נוגדי חימצון טבעיים אנו שומרים בתוך האריזה האטומה על טריות המזון ומונעים מחיידקים להתרבות מחדש.

במידה ונשאר מזון בשקית שתרצו לתת לכלב שלכם בארוחה הבאה יש לשמור את השקית עם התכולה במקרר עד הארוחה הבאה. המזון יכול להישאר במקרר עד 3 ימים לאחר פתיחה של השקית.

תוקף המזון הוא לחצי שנה כל עוד השקית הפנימית סגורה (לפי הנחיות המוצר - בטמפרטורת החדר או במידה וצריך הקפאה). לאחר פתיחה של השקית ניתן לשמור את האוכל עד 3 ימים במקרר.

לפתוח צ'אט
שלום!
הגעת לנטורל פט נוטרישן ♥

איך אפשר לעזור לך?