7 יתרונות של חטיפים טבעיים מבית WIGGLE!

 יתרונות טבעיים של חטיפים טבעיים WIGGLE – לא רק שהם טעימים הם גם ממלאים חלק חשוב בבריאות הכלבים שלנו!

1) חטיפים המיובשים באוויר חם מכילים את כל המינרלים בשלמותם ואת רוב הויטמינים. זהו עולם שלם של מינרלים ויטמינים בחטיף טבעי אחד.

2) חטיפים טבעיים אינם מכילים פחמימות וסוכרים, לכן מסייעים בשמירה על משקל הכלב ומסייעים למערכת העיכול על ידי גירוי חלל הפה ופעולות הלעיסה.

3)  חטיפים טבעיים ללעיסה ארוכה עוזרים לשמור על בריאות הפה והשיניים – בעזרת גירוי הפה, יצירת רוק מוגברת ושפשוף של החטיף בשיניים חטיפים טבעיים לאורך זמן מסייעים בהסרת אבנית ומניעת עששת.

4) פעולת הלעיסה נותנת לכלבים שלנו מענה פיזי ומנטאלי בפריקת אנרגיה – כך הכלב פחות מתוסכל משהות ארוכה בבית וגם הבית שלכם ישאר קצת יותר שלם!

5)  חטיף לעיסה טבעי מיוצר בתהליך טבעי עם מינימום עיבוד ומכיל מעל ל-70% חלבון טבעי מהחי

6) ייבוש באוויר חם משמיד את החיידקים ובכך מספק חטיף טבעי הבטוח לבני אדם, לכלב ולחתול.

7) אם ברשותכם גור בשלב הנשיכות, חטיפי לעיסה טבעיים יסייעו בנטוב הצורך לתעסוקה של הפה, בנשירת שיניים באופן טבעי ובפחות כאב.

בקרו בעמוד החטיפים שלנו והתרשמו מהמלאי הקיים להזמנות!

שתפו את הפוסט:

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter

פוסטים קשורים

כורכום? כורכומין!

רבים מתייחסים לכורכום כתבלין אבל האם ידעתם שהוא משמש גם כצמח מרפא? הכורכומין הוא החומר הפעיל שנמצא בשורש הכורכום ולאחרונה הוא נחקר רבות בהקשרים בריאותיים

תזונה טבעית לחתולים – טאורין

טאורין היא חומצת אמינו החיונית לתפקוד בעלי חיים רבים – כולל כלבים חתולים ובני אדם. לטאורין יש תפקודים רבים וביניהם השפעה ישירה על מוליכות מערכת

לפתוח צ'אט
שלום!
הגעת לנטורל פט נוטרישן ♥

איך אפשר לעזור לך?